Operasyonel Araç Kiralama

Operasyonel araç kiralama firmaların toplu araç ihtiyacına yönelik bir çözümdür. Toplu araç ihtiyacına karşılık olarak firmalardan belli bir süre ve hizmet kapsamında temin edilmesi durumuna “Uzun Dönemli Araç Kiralama”  ya da Operasyonel Araç Kiralama adı verilmektedir.

Operasyonel araç kiralama firmanızın kredibilitesini korur, Şirketinizin gücünü arttırır ve riski en aza indirmektedir.  Bu sayede Contax Filo‘dan araç kiralama hizmeti alan şirketler, şirketlerinin özkaynaklarını daha efektif şekilde kullanabilirler. Şirketler bu sayede yüksek maliyetli satın alma yükünün altında kalmamış olurlar. Contax Filo toplu araç sağlayarak, tüm işlemleri şirketlerin yerine halleder. Bu sayede güvenli ve kaliteli bir deneyim ve sunar. 

Aynı zamanda Operasyonel araç kiralama satın almada yaşanacak araç değer kaybını önler. Araçların bakımları, sürücülere güvenli sürüş deneyimlerimlerinden yararlanmak ve her zaman iyi bir hizmet almak için Contax Filo‘nun operasyonel araç kiralama hizmetinden yararlanın. 

Arıza ve kaza gibi durumlarda olacağı gibi tüm acil durumlarda da Contax Filo yanınızdadır. Güvenli sürüş deneyimi ve iyi bir hizmet için profesyonel ekibiyle şirketiniz için çalışmaktadır.

Güvenli sürüş deneyimi

 
Kazaları önlemek, yakıt ve hasar maliyetlerini azaltmak ve her zaman sizlere destek olmak için çalışıyoruz. 

Şirket stratejinize en uygun filo yönetimi 

Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanarak size en uygun filo çözümünü beraber tespit edebiliriz.

Sıkça sorulan sorular

Araçları sözleşmenin imzalanmasına müteakip 5 gün içerisinde tedarik edebiliyoruz.

Yurt dışına çıkış öncesinde bilgi verilmesi durumunda yurtdışına çıkış için gerekli işlemler yapılarak araçların yurtdışına çıkması mümkün olmaktadır.

12 aydan 36 aya kadar süre içinde her dönem için kiralama yapabiliyoruz.

Operasyonel araç kiralamak için bizimle iletişime geçin

Teklif Al